WAŻNA UWAGA DLA PARAFIAN!

1.Na Mszy świętej może być w kościele 50 osób, w tym te które zamówiły daną intencję.
Od niedzieli- 22.III. w naszym kościele msze św. o 8.00; 9.30; 11.00; 12,30; 15.30; 17.00; - TYLKO DO 50 OSÓB.

2. Poza czasem Mszy Świętych w niedziele, święta i dnie powszednie, przedsionek kościoła będzie otwarty. Możemy udzielać Komunii Świętej, namaszczenia chorych i spowiadać (przy zachowaniu zalecanych środków ostrożności). W czasie modlitwy indywidualnej w kościele nie powinno być więcej niż 50 osób jednocześnie.

3. Uroczystości pogrzebowe i ślubu odprawiamy tylko z udziałem najbliższej rodziny (do 50 osób). W przypadku chrztów, gdyby było więcej dzieci sakramentu należy udzielać w grupach nieprzekraczających 50 osób. Zaleca się aby najpierw odbył się obrzęd przy grobie zmarłego a później msz św. W kaplicy dla rodziny zmarłego – do 50 osób.

Na prośbę rodziców sakramentu chrztu świętego udzielamy także poza Mszą Świętą. NIE ODKŁADAJMY TEGO SAKRAMENTU NA PÓŹNIEJ!

4. Chorych w domach odwiedzamy tylko na wypadek niebezpieczeństwa śmierci.

Data opublikowania: 2020-03-24

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Aby dowiedzieć się więciej wejdź do zakładki POLITYKA COOKIES.