W każdą III niedzielę miesiąca (z wyłączeniem wakacji) Zespół muzyczny GLORIA DEI istniejący przy tutejszej parafii zaprasza do wspólnej modlitwy śpiewem podczas Mszy Św. o godzinie 11.00.

W miarę swoich możliwości tworzy też oprawę muzyczną w czasie piątkowych adoracji o godz.19:30 oraz uczestniczy w ważniejszych uroczystościach parafialnych.

Zapraszamy zainteresowanych wspólnym muzykowaniem – poszukujemy zwłaszcza grających na instrumentach muzycznych: klawiszowych, gitarach, instrumentach smyczkowych i dętych.

Jeśli chcesz wraz z nami chwalić Pana Boga podczas liturgii, uroczystości parafialnych albo ślubów, zadzwoń lub wyślij sms pod numer 605 839 869 lub 796 14 51 93.

Bardzo przepraszamy wszystkich, którzy razem z nami chcieli uczestniczyć w świątecznej liturgii. Niestety – tak nieszczęśliwie złożyło się, że nie byliśmy w stanie tej Wielkanocy włączyć się w liturgię.
Praca zawodowa, relacje rodzinne czy róże inne okoliczności sprawiły, że w te święta nas nie było. Ale zapraszamy wszystkich na zamknięcie OKTAWY WIELKIEJ NOCY – w NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA na godzinę 11.00.
Jeszcze raz przepraszamy.

Niedziela palmowa – uroczysty wjazd Pana Jezusa do Jerozolimy – liturgia z dnia 10.04.2022

Zaduszki czyli krótkie myśli o wieczności GLORIA DEI z dnia 21.11.2021

Życzenia od zespołu GLORIA DEI – Boże Narodzenie 2020